Maksimer

Sedan dag ett har vårt fokus legat på att öka konverteringsfrekvensen. Fokus på lönsamhet kombinerat med vår kunskap och erfarenhet av teknik, användarupplevelse och digital marknadsföring för webbutiker, gör oss till en idealisk partner för varumärken som vill ta sin webbutik till nästa nivå.

Från januari 2022 har vi 50 e-handelsexperter med kontor i Norge, Sverige och Serbien.

Har du en utmaning för oss? Hör av dig →

Vi söker alltid duktiga kollegor!
Se hur det är att jobba här →

Maksimer AB
E-post: post@maksimer.se
Telefon: +46 8 580 976 20
Org. nr: 559147-6279

Besöksadress
Business Gallery
Textile Fashion Center
Skaraborgsvägen 3, 506 30 Borås

Besöksadress
Spaces
Hammarbybacken 27
120 30 Stockholm

Postadress
Kivra: 559147-6279
106 31 Stockholm

Människorna

Johan
Falk

@: johan@maksimer.se

Nils-Fredrik
Winther-Kaland

@:  nils-fredrik@maksimer.no
Tlf.:  +47 932 54 905

Anders-Meyer
Eldøy

@: anders@maksimer.no
+47 466 67 746

Morten
Jørs

@: morten@maksimer.no
Tlf.: +47 90 87 15 25

Kjetil
Knarvik Sande

@: kjetil@maksimer.no
Tlf.: +47 992 99 722

Ingvild
Fantoft Grutle

@: ingvild@maksimer.no
Tlf.: +47 415 14 631

Petter
Alstad

@: petter@maksimer.no

Maja
Markegård

@: maja@maksimer.no
Tlf.: +47 900 61 694

Dominykas
Gelucevičius

@: domas@maksimer.no

Nenad
Conic

@: nenad@maksimer.no

Kim
Bertelsen

@: kim@maksimer.no

Aleksandar
Atlagic

@: aleksandar@maksimer.no

Uros
Tasic

@: uros@maksimer.no

Tina
Kvist

@: tina@maksimer.no

Nikola
Ristic

@: nikola@maksimer.no

Kim
Bruland

@: bruland@maksimer.no

Øyvind
Flatekval

@: flatekval@maksimer.no

Alexey
Dorofeev

@: alexey@maksimer.no

Fredrik
Søfteland

@: fredriksofteland@maksimer.no

Lazar
Momcilovic

@: lazar@maksimer.no

Marte
Herness

@: marte@maksimer.no

Nikola
Djuric

@: nikoladjuric@maksimer.no

Marius
Anfindsen

@: marius@maksimer.no

Tony
Berg

@: tony@maksimer.no

Miljan
Misovic

@:  miljan@maksimer.no

Simon Konglevoll
Lønnestad

@: simon@maksimer.no

Dag Henrik
Sørensen

@: daghenrik@maksimer.no

Johan
Bakketeig

@: bakketeig@maksimer.no

Milica
Grcic

@: milica@maksimer.no

Milena
Bimbasic

@: milena@maksimer.no

Nikola Milovac

@: nikola.milovac@maksimer.com

Maren Grimstad

@:  maren.grimstad@maksimer.no

Camilla Hovden

@:

Isak Irgens

@: isak.irgens@maksimer.no

Jostein Nyquist

@: jostein.nyquist@maksimer.no

Caroline Christiansen

@: caroline.christiansen@maksimer.no

Andrius Vasiliauskas

@: andrius.vasiliauskas@maksimer.no

Svenn Finnvold

@: svenn.finnvold@maksimer.no

Tom Hope

@: tom.hope@maksimer.no

Marko Stancic

@: marko.stancic@maksimer.no

Therese Bengtsson

@: therese.bengtsson@maksimer.com

Mladena Kukic

@: mladena.kukic@maksimer.com

Kristina Stephensen

@: kristina.stephensen@maksimer.no

Espen Munthe

@: espen.munthe@maksimer.com

Rosmari Lynghaug

@: rosmari.lynghaug@maksimer.com

Petter Ahlqvist

@: petter.ahlqvist@maksimer.com

Stefan Jocić

@: stefan.jocic@maksimer.com

Luis Carvajal

@:

Leydi Kjeldner

@: leydi.kjeldner@maksimer.com

Jonas Paulsen

@: jonas.paulsen@maksimer.com

Ole Vegar Pedersen

@: olevegar.pedersen@maksimer.com

Christian Stueland

@: christian.stueland@maksimer.com

Eivind Tangen

@: eivind.tangen@maksimer.com