Om oss

Maksimer – med fokus på lönsamhet

Maksimer grundades 2009 och fokuserar uteslutande på att skapa lönsamma webbplatser till våra kunder.

Vi hjälper allt från små och medelstora företag, till stora krävande företag inom bank / finans och offentlig sektor med deras e-handelslösningar.

Vi har kontor i Stockholm, Bergen, Stavanger och Oslo.

Maksimer AB
E-post: post@maksimer.se
Telefon: +46 8 580 976 20
Org. nr: 559147-6279

Besöksadress
Ringvägen 100
118 60 Stockholm

Postadress
Kivra: 559147-6279
106 31 Stockholm

Människorna

Johan
Falk

@: johan@maksimer.se

Nils-Fredrik
Winther-Kaland

@: nils-fredrik@maksimer.no
Tel.: +47 932 54 905

Anders-Meyer
Eldøy

@: anders@maksimer.no
+47 466 67 746

Morten
Jørs

@: morten@maksimer.no
Tel.: +47 90 87 15 25

Kjetil
Knarvik Sande

@:kjetil@maksimer.no
Tel.: +47 992 99 722

Ingvild
Fantoft Grutle

@:ingvild@maksimer.no
Tel.: +47 415 14 631

Petter
Alstad

@:petter@maksimer.no

Maja
Markegård

@:maja@maksimer.no
Tel.: +47 900 61 694

Dominykas
Gelucevičius

@:domas@maksimer.no

Nenad
Conic

@: nenad@maksimer.no

Kim
Bertelsen

@:kim@maksimer.no

Aleksandar
Atlagic

@: aleksandar@maksimer.no

Uros
Tasic

@: uros@maksimer.no

Tina
Kvist

@: tina@maksimer.no

Nikola
Ristic

@: nikola@maksimer.no

Kim
Bruland

@: bruland@maksimer.no

Øyvind
Flatekval

@: flatekval@maksimer.no

Alexey
Dorofeev

@: alexey@maksimer.no

Fredrik
Søfteland

@: fredriksofteland@maksimer.no

Lazar
Momcilovic

@: lazar@maksimer.no

Marte
Herness

@: marte@maksimer.no

Nikola
Djuric

@: nikoladjuric@maksimer.no

Marius
Anfindsen

@: marius@maksimer.no

Tony
Berg

@: tony@maksimer.no

Miljan
Misovic

@: miljan@maksimer.no

Simon Konglevoll
Lønnestad

@: simon@maksimer.no

Dag Henrik
Sørensen

@: daghenrik@maksimer.no

Johan
Bakketeig

@: bakketeig@maksimer.no

Milica
Grcic

@: milica@maksimer.no

Milena
Bimbasic

@: milena@maksimer.no

Branko
Kragovic

@:

Maren Grimstad

@: maren.grimstad@maksimer.no

Camilla Hovden

@:

Isak Irgens

@: isak.irgens@maksimer.no

Jostein Nyquist

@: jostein.nyquist@maksimer.no

Caroline Christiansen

@: caroline.christiansen@maksimer.no

Andrius Vasiliauskas

@: andrius.vasiliauskas@maksimer.no

Svenn Finnvold

@: svenn.finnvold@maksimer.no

Tom-Henning Hope

@: tom-henning.hope@maksimer.no

Marko Stancic

@: marko.stancic@maksimer.no

Therese Bengtsson

@: therese.bengtsson@maksimer.com

Mladena Kukic

@: mladena.kukic@maksimer.com

Kristina Stephensen

@: kristina.stephensen@maksimer.no

Espen Munthe

@: espen.munthe@maksimer.com

Rosmari Lynghaug

@: rosmari.lynghaug@maksimer.com

Petter Ahlqvist

@: petter.ahlqvist@maksimer.com